שירותי סימון

"Marking" מתמחה בסימון וחריטה על מוצרים, באחת משתי השיטות העיקריות לסימון, טכנולוגית חריטה ממוחשבת וצביעה באמצעות טכנולוגית טמפוגרפיה תוך שימוש בציוד חדשני מהמתקדמים בעולם.

אנו ב"Marking" מתאימים את השיטה הטובה ביותר למוצר עליו מתבצע הסימון ולפי בקשת הלקוח.

רשימת שירותים עיקרים:

סימון מחשבים

הדפסה/חריטה על מקלדות בשפות עברית, רוסית, ערבית ( ועוד מגוון רחב של שפות ), השירות ניתן לפרטיים ולעסקיים, למקלדות לנייחים ולניידים, אנו משתמשים בשיטה מיוחדת של חריטה כך שאין צורך בפירוק והרכבה של המקלדת או כפתוריה, בשיטה זו אנו מייעלים את זמן העבודה ותורמים לשמירה על איכות המוצר.

סימון מוצרי פרסום וקידום מכירות

ברשותינו מכונות וציוד לסימון וחריטה של מוצרי קד"מ (קידום מכירות), כגון סימון על עטים, כוסות, Disk-on-Key ועוד, את הסימון ניתן לעשות בצבעים שונים לפי דרישת הלקוח, מתלבט? נשמח להמליץ לך על הצבעים הנכונים והטובים עבורך ולייצר איתך ועבורך את הסימון המתאים ביותר לצרכים שלך.

סימון מוצרים מתעשיית האלקטרוניקה והחשמל

אנו ב"Marking" מבצעים חריטה וצביעה של סימנים שונים על מוצרי זיווד מעולם האלקטרוניקה, סימון על לוחות חשמל, סוללות, ומארזים שונים.

סימון מוצרי צריכה

סימון מקשים ותפריטים על גבי מוצרי צריכה שונים כגון מכשירי טלפון, שלטי מזגנים, מקשי מחשבונים, GPS, קורא ספרים אלקטרוני ועוד.

סימון אריזות מוצרים

צביעת סימנים ומלל לפי דרישת הלקוח על גבי אריזות מוצרים כגון מוצרי טואלטיקה, אריזות מזון עוד.

אהבתם? שתפו:

מה אנחנו עושים

"Marking" מתמחה בשירותי סימון מוצרים באמצעות חריטה ממוחשבת ו/או הדפסה בשיטת הטמפוגרפיה, ברשותנו המכונות והכלים החדישים ביותר בשוק הסימון והחריטה. באמצעות שיטות עבודה מיוחדות אשר פותחו על ידנו אתם מקבלים איכות הדפסה/חריטה מהגבוהות בארץ תוך שמירה מקסימאלית על שלמות ואיכות המוצר עליו מתבצעת העבודה.