סימון וחריטה לתעשיה

חברת Marking היא חברה המתמחה באפסקת שירותי סימון וחריטה לתעשיה לחברות רבות במשק. לחברת Marking מכונות וציוד מתקדם להטבעת לוגו החברה על מוצרים רבים ובאיכות מירבית. התקשרו עוד היום לחריטה וסימון לתעשיה ולמוצרי טכנולוגיה, אלקטרוניקה ורבים אחרים: 054-628-2885.

השיטה העיקרית לביצוע סימון וחריטה למוצרי תעשייה היא טמפוגרפיה. חברת Marking בעלת ציוד חדשני ומשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לבצע את החריטה והסימון, מה שמביא לתוצאה איכותית ולסימון וחריטה ברורים ומדוייקים. לאחר שהלקוח מפנה אלינו את דרישתו, לפי סוג המוצר והחומר ממנו הוא עשוי, אנו מתאימים את השיטה המתאימה ביותר עבורו זאת על מנת לקבל תוצאה איכותית.

כיום חברות רבות, קטנות וגדולות משתמשות בשירותי סימון וחריטה על מוצריה לשימושים רבים ומגוונים והטבעה של הלוגו, סימון וצביעה של מוצרים כמו לדוגמא:

לוחות חשמל: סימון וחריטה על לוחות חשמל, סימון מפסקים, פחתים ועוד לפי התקן הדרוש.

בקבוקים: סימון וצביעה בקשת רחבה של צבעים של בקבוקים לפי דרישתכם והלוגו של חברתכם.

מארזים: סימון וחריטה על מארזים שונים מסוגים שונים, עץ , מתכת ועוד.

סוללות:סימו וחריטה על סוללות שונות, בגדלים שונים בהתאם לדרישותיכם.

סימון וחריטה בחברת marking מהווה יתרון עבור העסק או החברה שלך, לחריטה וסימון במוצרים רבים, עיצובים וסגנונות שונים הכל בהתאם לדרישתך.

כשאתם מפקידים בידינו את המוצרים שלכם, אתם רוצים להבטיח שיישמרו במהלך כל תהליך העבודה. חברת Marking מקפידה של עבודה בטוחה ושמירה על טיב המוצרים לאורך כל תהליך הסימון והחריטה.המחסנים שלנו מוגנים ומבוטחים ברמה גבוהה כל זאת על מנת שמוצרי לקוחותינו יהיו בטוחים בכל עת. ברשותנו צוות מיומן, הבקיא בכל המכונות ושולט בהן בצורה מלאה מה שמבטיח שירות הגון, מהיר ומקצועי.

כאשר מדובר בסימון וחריטה לתעשייה, חברת Marking היא המתאימה ביותר עבורך: משלב קבלת ההזמנה ועד סיום הטיפול בה, אנו שומרים על מקצועיות, שלמות המוצרים, בטיחות ומיומנות.

לפרטים נוספים ולהצעות מחיר התקשרו 054-628-2885

אהבתם? שתפו:

מה אנחנו עושים

"Marking" מתמחה בשירותי סימון מוצרים באמצעות חריטה ממוחשבת ו/או הדפסה בשיטת הטמפוגרפיה, ברשותנו המכונות והכלים החדישים ביותר בשוק הסימון והחריטה. באמצעות שיטות עבודה מיוחדות אשר פותחו על ידנו אתם מקבלים איכות הדפסה/חריטה מהגבוהות בארץ תוך שמירה מקסימאלית על שלמות ואיכות המוצר עליו מתבצעת העבודה.